Fatih Mah. Şalgamlı Cad. Sayfiye Sok. Sultanbeyli / İSTANBUL

Adres

Pzt - Cum, 9AM - 6PM

Çalışma Saatlerimiz

Hakkımızda

favsite logo

Biz Kimiz?

ASN İzolasyon

2012’den beri yapı ve yalıtım sektöründeki engin tecrübesiyle faaliyet gösteren ASN İzolasyon, alanında uzman ekibi ve müşteri odaklı perspektifiyle hizmet vermeye devam etmektedir. ASN İzolasyon; yeni nesil ısı yalıtım ürünleri olarak öne çıkan Sprey Poliüretan ve Sprey Polyurea gibi malzemelerle şantiye ve alan uygulamalarının yanı sıra; dekoratif uygulama gibi hizmet seçeneklerine de odaklanmaktadır. Bu noktada işletmemizin, yalıtım ve yapı izolasyon işlevi ile kullanılan köpükleri çeşitli endüstriyel ihtiyaçlara yönelik opsiyonlarla da zenginleştirdiğini söylemek yanlış olmaz. Endüstri genelindeki inovasyon hareketlerini yakından takip eden ASN İzolasyon, bu sayede birçok yenilikçi uygulamanın Türkiye piyasasına adapte edilmesi sürecinde aktif rol almaktadır.Ayrıca organizasyonumuz; yapı, inşaat, otomobil endüstrilerine yönelik uygulamalara ek olarak ulusal boyutta savunma sanayi kuruluşları ile birlikte yürütülen AR-GE çalışmalarında da aktif rol almaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında, farklı endüstrilere yönelik iş birliktelikleri sayesinde ASN İzolasyon mevcut yalıtım ürünlerini; verimliliği maksimize edebilecek yöntemlerle ve çeşitli kullanım amaçlarına yönelik uygulamalarla zenginleştirmektedir. Aynı şekilde ASN İzolasyon, kendisini rakiplerinden ayıran sürdürülebilirlik felsefesiyle iş ortaklarına uygun maliyetli ve uzun vadeli çözümler sunmaya da öncelik vermektedir.
favsite logo

Misyonumuz

Yukarıda da altını çizdiğimiz gibi ASN İzolasyon; yalıtım endüstrisindeki en inovatif ürün grupları olan Polyurea ve Poliüretan gibi malzemelerin yaygınlaştırılmasını görev edinir. Yapıların yaşanabilirlik düzeylerini yükselten niteliklere sahip bu ürünleri; ısı ve su yalıtımı konusundaki en etkin donanımlar olarak değerlendirmek yanlış olmayacaktır. Tüm bunların haricinde üst düzey kalite standartlarına sahip ürünler olan Polyurea ve Poliüretan malzemeleri, kapsamlı işlevsel özellikleriyle çeşitli kullanım ihtiyaçlarına da yanıt vermektedirler. Bu doğrultuda ASN Yalıtım, öncelikli olarak kaliteli iş ile kaliteli insanı en uygun koşullar çerçevesinde bir araya getirme misyonunu üstlenmektedir.
favsite logo

Vizyonumuz

ASN İzolasyon, değişimin oldukça hızlı gerçekleştiği izolasyon endüstrisinde engin tecrübesi ve uzman kadrosuyla trend belirleyici bir konuma gelmeyi hedeflemektedir. Yalıtım endüstrisine yönelik içgörü odaklı perspektifiyle firmamız; Polyurea ve Poliüretan uygulamaları için rekabet üstünlüğü sağlayan bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgiler doğrultusunda temel vizyonumuz dahilinde yalıtım ürünlerinin; endüstriyel anlamda kullanım çeşitliliğini zenginleştirmek, değer vadeden ürün özelliklerine vurgu yapmak ve kalite standartlarını maksimum seviyeye çıkarmak gibi hedefler sıralanabilir.
favsite logo

Değerler

ASN İzolasyon, tüm iş süreçlerini yüksek iş ahlakı ve karşılıklı diyalog esasına dayanan değerleri ile sürdürmeye özen gösterir. Gerek müşteri ilişkileri, gerek kalite politikası gerekse sosyal sorumluluk gibi konularda benimsediği değerler ile ASN İzolasyon, endüstri genelinde örnek şirket olma yolunda ilerlemektedir. Bu bilgiler ışığında işletmemizin felsefesini ve iş anlayışını oluşturan değerler şu başlıklar dahilinde detaylandırılabilir:
favsite logo

Müşteri Odaklılık

Müşteri odaklılık felsefesi kapsamında ASN İzolasyon; müşterileriyle uzun soluklu, salt ticari kaygıları gözetmeyen ilişkiler kurmayı hedefler. Bu noktada, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlama olanağı elde eder ve onlara yönelik daha nitelikli hizmet çerçevesi geliştirir.
favsite logo

Kalite & Hizmet Anlayışı

Kalite anlayışı dahilinde mevcut portföyümüzdeki ürünlerimizin tamamı yüksek kalite standartlarında teslim edilir. Bu noktada ASN İzolasyon, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak niteliğin sınırlarını zorlayan bir hizmet anlayışı geliştirir.
favsite logo

Sürdürülebilirlik

ASN İzolasyon gerek müşteri ilişkileri gerekse kalite anlayışı kapsamındaki tüm etkenleri sürdürülebilirlik ilkesi üzerine inşa eder. Kurumsal olarak benimsediğimiz sürdürülebilirlik felsefesi, organizasyonumuzun geleceği daha net gören ve geleceğe yatırım yapan bir perspektif geliştirmesine olanak vermiştir.
0
Tamamlanan Proje
0
Verilıen Teklif
0
%
Mutlu Müşteri